Můj D-MAX
10 let provozu
2 děti
65 000 hektolitrů nadojeného mléka
Čas pro nové
výzvy

S výkonem
163 koní

D-MAX pro farmáře

Vaše povolání je Vaše záliba, a to z mnoha důvodů. Jedním z nich je, že můžete řídit ISUZU D-MAX, který je robustní a vitální, stejně jako Vy. Jeho silný pohon Vás nikdy nezradí.

Nebojí se bláta a Vy i Váš náklad s ním bezpečně dorazíte do cíle.

Model "Sklápěč": švýcarský kapesní nůž mezi pick-upy

Výhody modelu "Sklápěč" jsou na ložné ploše. Model "Sklápěč" lze kombinovat se všemi variantami kabin, skládat písek, půdu nebo štěrk ze tří stran.

Pro větší objem nákladu můžete na tento D-MAX nasadit mřížku nebo připojit přívěs do 3,5 tuny. Jeho flexibilita a ovladatelnost Vám odebere spoustu práce - a dělá z modelu "Sklápěč" oblíbeneho pomocníka na statku.

 

 

Model Plane & Spriegel: s tímto modelem můžete zakrýt celý náklad

D-MAX s plachtou je pro farmáře k dispozici ve verzi Single Cab a Space Cab. Umožní přístup k nákladu ze všech tří stran a chrání před deštěm a větrem.

3,5 tony hmotnosť ťahaného prívesu u všetkých modelov 4WD

Skutečnost, že ISUZU D-MAX má DNA nákladního vozidla, se také promítá do jeho přepravních kvalit. ISUZU D-MAX odveze až jednu tunu nákladu na velkoryse dimenzované ložné ploše.

Pokud chcete ještě víc - všechny modely s pohonem všech kol jsou schváleny pro 3,5 tuny zatížení přívěsu. Ať už se jedná o přepravu čehokoliv, na silný pick-up se můžete spolehnout.

Poznámka: Zde zobrazené modely jsou individuální přestavby - pro více informací kontaktujte prosím svého prodejce ISUZU.