Můj D-MAX
10 let provozu
2 noví psi
103 skolených prasat
Čas pro nové výzvy

Můj D-MAX
10 let provozu
2 noví psi
103 skolených prasat
Čas pro nové výzvy

Váš ISUZU D-MAX do lesa

Tam kde cesta končí, začíná svoboda. S výkonným motorem s emisní normou EURO 6, pohonem všech kol a zatížením přívěsu 3,5 tuny Vás nenechá v nesnázích ani při plném nákladu. Úložný prostor ISUZU D-MAX lze přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům. Pro lesníky je vhodný k bezpečnému uskladnění zařízení s přístupem ze všech stran.

Pro lovce se osvědčily psí boxy, uzamykatelná zásuvka pro zbraň a vana s lanovým navijákem. Objevte, jak vám D-MAX usnadní práci.

Model "LOVEC" větří stopu až do nejhlubší houštiny

Kromě své extrémní průchodnosti v terénu je to právě úložný systém, který Vás podporuje při lovu. Zbraň lze bezpečně uložit v uzamykatelné přihrádce. Vana s lanovým navijákem činí z nakládky a vykládky nejen snadnou, ale i čistou záležitost.  Se psím boxem s mřížkou máte bezpečné místo pro svého nejvěrnějšího společníka. Bez ohledu na to, kde větříte Vaši další kořist - model "Lovec" Vás tam zavede.

3,5 tuny hmotnost tažených přívěsů u všech modelů 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA užitkového vozidla, se ukazuje také na jeho obdivuhodných kvalitách nákladního vozidla. Díky velkoryse koncipované nákladní ploše s dvojitým ocelovým krytem pojme ISUZU D-MAX náklad až do jedné tuny. 

A pokud toho má být ještě víc - všechny modely s pohonem 4x4 jsou homologovány pro 3,5 tunové zatížení přívěsu.  Ať už převážíte cokoliv, od sekačky na trávu až po motorový člun - na silný pick-up je spolehnutí.

Zkušenosti zákazníků

Na lovu za nejlepší pečínkou

"Jsem rád v přírodě. Ochrana a péče o zvěř jsou stejně důležité jako přesný výstřel". Není nic lepšího než šťavnatá zvěřina", říká Marko Krüger. Ví o čem mluví. Jako myslivec organizuje lovy, honby a stará se o udržení rovnováhy v přírodě. Loajálními a věrními společníky jsou jeho dva psi a D-MAX, s nímž je denně ve svém revíru na cestách.

"Rozhodl jsem se pro D-MAX, protože mi nabízí velmi dobré jízdní pohodlí na silnici a současně i v terénu. Zejména v mokrém, deštivém počasí jsou cesty těžko zvládnutelný, proto se spoléhám na pohon všech kol". A protože psi musí být se mnou, rozhodl jsem se pro hardtop na ložné ploše."

Chcete vědět, co je na lovu nejlepší? Marko Krüger nemusí dlouho přemýšlet. "Zvláštní události jsou hony. Být venku, starat se o plynulý chod lovu, to je čistý adrenalín. Následné družné setkání je perfektní závěr ukončení lovu."

Jako dynamický společník na lovu a v lese je D-MAX skutečnou trefou do černého.

Poznámka: Zde zobrazené modely jsou individuální přestavby - pro více informací kontaktujte prosím svého prodejce ISUZU.