Jízda do kopce
pro pokročilé

Můj D-MAX
10 let provozu
1 zachráněný život
300 táboráků
Čas pro nové
výzvy

Nic pro princezny

Získejte maximální pohodlí v terénu v modelu D-MAX. Má sportovní rám a praktickou horní zakrývací roletu, se kterou je možné zavazadla bezpečně uložit. Světlá výška mezi nápravami 270-280 mm Vám pomůže v nerovném a obtížném terénu. S nájezdovým úhlem 30 stupňů vpředu a 22-23 stupňů vzadu budete stoupat strmě do kopce.

Maximální úhel náklonu 49 stupňů Vám umožní bezpečnou jízdu za všech okolností. Systém kontroly jízdní stability a trakce  udržují Váš ISUZU D-MAX na trati jak při rozjezdu, tak při jízdě. Protože cesta je někdy neoddělitelná od potoka, má D-MAX hloubku brodivosti až 700 mm (při 4WD).

3,5 tuny hmotnost tažených přívěsů u všech modelů 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA užitkového vozidla, se ukazuje také na jeho obdivuhodných kvalitách nákladního vozidla. Díky velkoryse koncipované nákladní ploše s dvojitým ocelovým krytem pojme ISUZU D-MAX náklad až do jedné tuny. 

A pokud toho má být ještě víc - všechny modely s pohonem 4x4 jsou homologovány pro 3,5 tunové zatížení přívěsu.  Ať už převážíte cokoliv, od sekačky na trávu až po motorový člun - na silný pick-up je spolehnutí.

Vydejte se do terénu s Fuzzym

Nejtěžší parkur,, jaký existuje. S veteránem na scéně Frankem "Fuzzym" Höhnem.

„Kolik kliků dělá Chuck Norris?", ptá se Frank Höhne. „Všechny! To ja také naše motto. Pokud budu stavět parkur, bude to ten nejtěžší, jaký existuje. A pak se nechám překvapit, jestli jej někdo zvládne."

Höhne, mezi odborníky off-roadové scény lépe známý jako "Fuzzy", zvládl ve svém životě již mnoho nemožných parkurů. Již od roku 2007 doprovází ISUZU s tréningem a roadshows. Kromě toho je Fuzzy opravdovým fanouškem D-MAXu: "Pokud jde o D-MAX, musím říct, že v každém případě se divím, co všechno to auto zvládne.

Naučte se v jednom ze školení vedených Fuzzym, jak se s D-MAXem dostanete dál. Ukázka na videu.

Poznámka: Zde zobrazené modely jsou individuální přestavby - pro více informací kontaktujte prosím svého prodejce ISUZU.