Můj D-MAX
10 let provozu
2 vyskočené ploténky
10 KM svařeného zábradlí
Čas pro nové výzvy

S D-MAX vše uchopíte za
správny konec

Váš ISUZU D-MAX pro stavbaře

Nakladní prostor ISUZU D-MAX lze přizpůsobit Vašim požadavkům. Mnozí jej ocení ve variantě s vestavěnou dílnou. Nástroje jsou vždy na dosah ruky a drobné díly zůstanou na svém místě i během jízdy. Alternativně je k dispozici i třístranný sklápěč. Flexibilní směr sklápění usnadňuje vykládku.

Výkonný motor s emisní normou EURO 6 s připojitelným pohonem všech kol Vás bezpečně dopraví na Vaše pracoviště i přes blátivý a kluzký stavební pozemek. To platí i pro jízdu s přívěsem a plným zatížením ložné plochy. To je důvod, proč je robustní D-MAX první volbou pro řemeslníky, jejichž pracoviště je mimo silnici.

 

Model "Sklápěč" - švýcarský kapesní nůž mezi pick-upy

Výhody modelu "Sklápěč" jsou na ložné ploše. Lze jej kombinovat se všemi variantami kabin, zatížit až 860 kg a sklápět písek, půdu nebo štěrk ze tří stran. Pro větší objem nákladu můžete  připojit přívěs s hmotností do 3,5 tuny. S důmyslně sestavenými sadami příslušenství může být " Sklápěč " rozšířen dle Vašeho přání. Rozmetač soli a sněhový pluh vpředu z něj dělají ideální vozidlo pro zimní údržbu. Jeho flexibilita a ovládatelnost Vám ušetří spoustu práce.

Model "Řemeslník" - Všeuměl pro každého

S tímto modelem jste jako řemeslník připraveni na každý úkol. V inteligentním zásuvkovém systému je vše od skříně na nářadí až k helmě na svém místě a zůstává i během jízdy na svém místě. Výsuvná podlaha ložné plochy zajišťuje snadné nakládání a vykládání. Aby jste měli své vybavení vždy na dosah ruky, jsou úložné přihrádky na obou stranách snadno dosažitelné. Možnost individualizovat D-MAX do nejměnšího detailu z něj dělá perfektního partnera pro řemeslníky.

3,5 tony hmotnosť ťahaného prívesu u všetkých modelov 4WD

Skutečnost, že ISUZU D-MAX má DNA nákladního vozidla, se také promítá do jeho přepravních kvalit. ISUZU D-MAX odveze až jednu tunu nákladu na velkoryse dimenzované ložné ploše.

Pokud chcete ještě víc - všechny modely s pohonem všech kol jsou schváleny pro 3,5 tuny zatížení přívěsu. Ať už se jedná o přepravu čehokoliv, na silný pick-up se můžete spolehnout.

Zkušenosti zákazníků

D-MAX v nasazení na staveništi

Tahat přívěsy, jezdit na staveništi a přitom udržovat všechno v nejlepším pořádku. Modely D-MAX se speciálními nástavbami jsou určeny pro všechny, kteří chtějí cokoliv přemístit. Dva z nich využívá společnost Remus Tief- und Straßenbau GmbH v brandeburským Rathenowe v Německu.

Expert ve stavebnictví Ralf Jendretzky, ředitel společnosti se 30-ti zaměstnanci - Remus Tief- und Straßenbau GmbH  se zamýšlel nad výběrem vozidel pro své spolupracovníky a rozhodl se pro D-MAX, jako silného partnera po svém boku.

Dílovedoucí Marco Maeß je novým vozem nadšený." Nakladací prostor nabízí dostatek místa na to, abychom na staveniště přivezli potřebný materiál " říká. Jelikož se specializujeme mimo jiné i na podlahy a vykonávame mnoho betonářských prací, používáme i těžké stroje, jakými jsou třeba vibrační stroje nebo kompresory".

"Celková hmotnost taženého přívěsu 3,5 tuny, je opravdu působivá."

"To, co se už nevejde na pick-up, jde na přívěs. Díky pohonu všech kol a značné světlé výšce D-MAXu, jsme se dostali všude."

"Na mé práci se mi líbí rozmanitost" říká Ralf Jendretzky. "Každý den musíte zvládnout nové výzvy, ustavičně se něco děje a jste vždy v pohybu."

Stejně všestranný jako práce je také i D-MAX. Vedle mnoha možností vybavení ložné plochy s jednotlivými speciálními konstrukcemi je k dispozici také 3 - stranný model "Sklápěč". S promyšlenou konstrukcí sklápěcí korby lze stavební materiály přepravovat ve velkém množství a pohodlně je vykládat.

S užitečným zatížením až do jedné tuny a zatížením přívěsu do 3,5 tuny zvládne D-MAX víc než dost a pro ještě větší objem ložné plochy může být vylepšen dalším doplňkovým příslušenstvím.

Poznámka: Zde zobrazené modely jsou individuální přestavby - pro více informací kontaktujte prosím svého prodejce ISUZU.