Dobrodruh & Sportovec
Vaše hobby je
jeho zaměstnání

Dobrodruh & Sportovec
Vaše hobby je
jeho zaměstnání

Váš ISUZU D-MAX pro hobby a dobrodružství

Bez ohledu na to, kde se Vaše dobrodružství nachází, ISUZU D-MAX Vás tam bezpečně doveze včetně Vašho vybavení. Využijte jeho velkorysé nabídky prostoru nebo jej vybavte sadou příslušenství. Nakládací plošina Vám umožní naložit i čtyřkolku nebo motocykl. Obytný karavan dělá z Vašeho cílu výletu Váš nový domov. Vzhledem k tomu, že ložná plocha může být zcela přizpůsobena Vašim požadavkům je D-MAX perfektní pro každou příležitost.

Nejkrásnější cíle jsou obvykle za koncem silnice. Proto je model ISUZU D-MAX vybaven výkonným motorem s emisní normou EURO 6 a pohonem všech kol. S tímto vozem  se nemusíte vzdát zábavy z jízdy ani při plném zatížení ložné plochy a přívěsu. ISUZU D-MAX vám ukáže jak využít svůj volný čas co nejlépe.

Model "Jezdec". Život u koní

S modelem "Jezdec" sázíte na toho správného koně. Díky důmyslnému úložnému systému můžete snadno a přehledně uložit jezdecké vybavení. Aby byl zajištěn optimální přístup do úložných prostorů, dá se hardtop otevřít z obou stran. Protože je ložná plocha vysouvací, je nakladání a vykladání příslušenství velmi snadné. Kromě toho je tento model vybaven 40 litrovou nádobou na vodu s elektrickým čerpadlem a ruční sprchou. Nyní jste perfektně připraveni na další jezdecký zážitek.

Rozhovor s Larsem Niebergem

D-MAX s obytným karavanem To je radost

Jde to i neformálně: Jednoduše posadit celou rodinu do D-MAXu a vyjet si na výlet do terénu. To se rozumí. Možná ještě s přívěsem. V každém případě s velkou zábavou. Možným to dělají obytné nástavby pro pick-up. Společnost Tischer vyvinula některé modely speciálně určené pro pick-upy, které nejenom perfektně jezdí, ale i dobře vypadají. Zvedání a spouštění kabiny lze provádět pomocí podpěr. Lze to zvládnout za 20 minut.

Co všechno můžete zažít s D-MAXem a obytnou karavanem?

Reportáž z cesty

3,5 tuny hmotnost tažených přívěsů u všech modelů 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA užitkového vozidla, se ukazuje také na jeho obdivuhodných kvalitách nákladního vozidla. Díky velkoryse koncipované nákladní ploše s dvojitým ocelovým krytem pojme ISUZU D-MAX náklad až do jedné tuny. 

A pokud toho má být ještě víc - všechny modely s pohonem 4x4 jsou homologovány pro 3,5 tunové zatížení přívěsu.  Ať už převážíte cokoliv, od sekačky na trávu až po motorový člun - na silný pick-up je spolehnutí.

Poznámka: Zde zobrazené modely jsou individuální přestavby - pro více informací kontaktujte prosím svého prodejce ISUZU.