Můj D-MAX
10 let provozu
2 pády ze žebříku
1200 vysazených stromů
Čas pro nové výzvy

Přivez dříví
na oheň

Váš D-MAX pro zahradnictví a úpravu krajiny

Jako farmář, zahradník nebo hospodář oceníte ISUZU D-MAX jako spolehlivého pracovního partnera: S výkonným motorem s emisní normou EURO 6 a pohonem všech kol, zná pouze jeden směr - vpřed, i při plném zatížení a obtížném terénu. Ideální vůz pro pracoviště mimo zpevněnou komunikaci.

Nákladní plocha ISUZU D-MAX může být přizpůsobena Vašim individuálním požadavkům. Ve variantě s trojstranným sklápěčem je ideální pro přepravu půdy nebo těžkého vybavení: jeho sklápěcí boční stěny umožňují nakládání pomocí vysokozdvižného vozíku. Díky flexibilnímu směru sklápění na tři strany se vykládka stává velmi snadnou.

Model "Sklápěč" je jako švýcarský kapesní nůž mezi pick-upy

Výhody modelu "Sklápěč" jsou na ložné ploše: lze jej kombinovat se všemi variantami kabin a skládat písek, půdu nebo štěrk do tří stran. Pro zvýšení objemu nákladu můžete na tento D-MAX  připojit přívěs do 3,5 tun.

S důmyslně sestavenými sadami příslušenství se dá D-MAX upravit podle potřeby. Jeho flexibilita a manévrovací schopnost Vám ušetří spoustu práce a dělá z modelu "Sklápěč" oblíbeného pomocníka pro stavební, řemeslnické, zahradnické a komunální firmy.

MODEL "ZIMNÍ SERVIS" JE VŠESTRANNÝ POMOCNÍK PRO VŠECHNA ROČNÍ OBDOBÍ

Spolehlivý a výkonný ISUZU D-MAX s technologií na odklízení sněhu nabízí optimální řešení pro zimní údržbu. Vybavený robustním sněhovým pluhem a vhodným rozmetadlem, je cenným společníkem pro odklízení ledu a sněhu. V letních měsících může být speciálně vybaven všestranným systémem pro odstraňování listí, zbytků posekané trávy či odpadků.

Tento model vozu D-MAX může být samozřejmě vybaven dalšími individuálními doplňky, například vložením vany úložného prostoru, a může být kombinován. Pro zvláštní požadavky může být kombinován s třístrannou sklápěčkou.

 

3,5 tuny hmotnost tažených přívěsů u všech modelů 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA užitkového vozidla, se ukazuje také na jeho obdivuhodných kvalitách nákladního vozidla. Díky velkoryse koncipované nákladní ploše s dvojitým ocelovým krytem pojme ISUZU D-MAX náklad až do jedné tuny. 

A pokud toho má být ještě víc - všechny modely s pohonem 4x4 jsou homologovány pro 3,5 tunové zatížení přívěsu.  Ať už převážíte cokoliv, od sekačky na trávu až po motorový člun - na silný pick-up je spolehnutí.

Poznámka: Zde zobrazené modely jsou individuální přestavby - pro více informací kontaktujte prosím svého prodejce ISUZU.