Impressum

Za tento obsah je odpovědný:

ISUZU Sales Deutschland GmbH, Schieferstein 11a, Flörsheim 65439
Represented by: Yoichi Takasago chairman + CEO and Claudius Meynert, Managing Director + COO
Registered in: Register of Companies B at District court in Wiesbaden under no. HRB 22928
Identification Number: 22928
In aim of their own organisational unit: Isuzu Sales Deutschland GmbH - organizační složka Česká republika,
with the registered office at Vídeňská 619/142, 148 00  Praha 4 Kunratice
Company ID No.: 28447387
Tax ID No.: CZ 28447387
Represented by Claudius Meynert, executive head

 

Isuzu Sales Deutschland GmbH - organizační složka Česká republika

Vídeňská 619/142148 00  Praha 4 KunraticeČESKÁ REPUBLIKA Telefon +420 222 327 527 Fax +420 226 013 821 E-mail: info@isuzu-motors.cz www.isuzu-motors.cz

Isuzu Sales Deutschland GmbH

Schieferstein 11a
65439 Flörsheim
GERMANY
Generální ředitel: Yoichi Takasago (CEO), Claudius Meynert (COO)

Telefon: +49 (0) 6145 5491 100
Fax: +49 (0) 6145 5491 122
E-Mail: info@isuzu-sales.de
www.isuzu-sales.de

Osoba pověřená ochranou osobních dat je dostupná na emailové adrese: datenschutz@remove-this.isuzu-sales.de 

Koncepce a dizajn:

Studio Mitte Digital Media GmbH, Linz
http://www.studiomitte.com   

Fuenfwerken Design AG, Berlin/ Wiesbaden
https://www.fuenfwerken.com


Technická realizace:

Studio Mitte Digital Media GmbH, Linz
http://www.studiomitte.com   

 

Fotografie:

Fotografie Maroko, Rudolf Anwander
Fotografie Obytná kabina, Hans König
Fotografie Lars Nieberg, Karl-Heinz Frieler

Právní odkazy, upozornění

Autorská práva

Veškerý obsah stránek (především vyobrazení, grafiky, videa a zvukové záznamy) jsou předmětem ochrany autorských práv. Použití textů, vyobrazení a grafik je možné pouze s výslovným svolením držitele autorských práv. Obsah internetových stránek se smí používat pouze pro nekomerční a informační účely. Každá kopie obsahu těchto stránek nebo jakékoliv jeho části, musí obsahovat prohlášení o autorských právech a symbol autorských práv provozovatele.
Obsah těchto stránek nebo jejich části nesmí být změněny bez výslovného písemného souhlasu provozovatele. Provozovatel si vyhrazuje právo toto povolení kdykoliv zrušit a po písemném zveřejnění provozovatele musí být jakékoli použití ihned zastaveno.

Klamavé e-maily, Upozornění na podvod Scam/phishing

V poslední době se nahromadili zprávy o klamavých e-mailech – nazývaných phishing, často s použitím konkrétních jměn, případně předstírajících pravost údajného odesílatele.
Jedná se například o nabídky práce nebo oznámení o výhrách. Pomocí těchto zpráv se podvodné organizace nebo jednotlivci snaží získat přístup k důvěrným informacím o zákaznicích (čísla kreditních karet, hesla atd.)
Tyto e-maily jsou novou formou počítačové kriminality. Buď je zavádějící e-mail odeslaný přímo na cílovou osobu, nebo jsou oběti přesměrovány na webové stránky, na kterých mají zaregistrovat vlastní osobní údaje. Zda byly takové falešné e-maily odeslány i za použití našeho jména, nám není známo. Chtěli bychom upozornit na to, že takové e-maily námi nikdy zasílány nebyly.
Rádi bychom vám odporučili maximální opatrnost při zacházení s e-maily, které obsahují nepravdivé informace, nebo které vás vyzvou k zadání osobních údajů. V případě pochybností byste měli tyto e-maily odstranit bez toho, aniž byste je otevřeli.

Ručení

Provozovatel internetových stránek Isuzu Sales Deutschland GmbH neručí za chyby, úplnost a aktuálnost stránek a za dostupnost služeb. Neručí za následné škody vzniklé používáním nabídek. Pokud vyloučení z odpovědnosti nepřichází v úvahu, ručí provozovatelé pouze za hrubou nedbalost a záměrné poškození. Za odkazy na stránkách provozovatele poukazující na cizí stránky nesou odpovědnost jejich provozovatelé. Provozovatel těchto stránek není odpovědný za obsah stránek cizího provozovatele. Dále není provozovatel odpovědný za stránky, které jsou bez jeho vědomí dosažitelné odkazem z jiných (cizích) stránek a ani za vyobrazení, obsah a jakékoliv spojení k jeho webové stránce ze stránek cizího provozovatele. Provozovatel je odpovědný za obsah cizích stránek pouze v případě, že byl seznámen s jejich obsahem a tento odsouhlasil. V opačném případě provozovatel nenese žádnou odpovědnost za protiprávní obsah cizích stránek. Provozovatel není ze zákona povinen kontrolovat obsahy cizích stránek.