Isuzu D-MAX, individualizace, řemeslo a stavba
D-MAX PRO ŘEMESLNÍKY

VELKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR NA NÁŘADÍ

 

V ISUZU D-MAX máte nářadí vždy po ruce a i drobnější kusy zůstanou bezpečně na svém místě. Dobře uložené ovšem nejsou jen vaše nástroje, ale i to, co potřebujete přepravit k zákazníkovi: obklady, dřevěné trámy, nové sanitární vybavení. Nejlepší však je, že hrubá špína zůstane mimo kabinu, takže po práci můžete vzít rodinu nebo přátele na nákupy, do kina nebo na projížďku do terénu.

SKLÁPĚČ D-MAX

ŠVÝCARSKÝ NŮŽ MEZI PICK-UPY

Ložnou plochu D-MAX lze kombinovat se všemi variantami kabiny, pojme zatížení až 860 kg a písek, zeminu nebo štěrk můžete vykládat ze tří stran.

KONTAKT

INDIVIDUALIZUJTE SVŮJ D-MAX!

 

O možnostech individualizace pick-upu D-MAX se dozvíte u prodejce ISUZU.

MODEL PRO ŘEMESLNÍKY

VYROBEN PRO PRACANTY

S ISUZU D-MAX pro řemeslníky budete vyzbrojeni na každý úkol: V inteligentním úložném systému má vše svoje místo – kufrem na nářadí počínaje a ochrannou přilbou konče – a zůstane to tam i během jízdy ve špatně sjízdném terénu. Vytahovací dno korby se postará o snadné nakládání a vykládání.

* Upozornění: U zde znázorněných vozidel se jedná o starší modelové varianty. Nový D-MAX skýtá celou řadu možností individualizace. Zde vyobrazené modely jsou individuálními přestavbami – bližší informace vám poskytne prodejce ISUZU.