Isuzu D-MAX, funkce a technika
TECHNIKA a funkce

Odveze cokoli kamkoli

 

D-MAX vás spolehlivě odveze do cíle, i když cesta povede přes písek, bahno nebo koryta řek hluboká až 800 mm – to vše bez potřeby přídavného příslušenství. S připojitelným pohonem všech kol a uzávěrkou diferenciálu zvládnete každý terén i s plně využitou užitečnou hmotností přes 1,1 tuny.

AŽ 3,5 TUNY

ZATÍŽENÍ PŘÍVĚSU PRO ISUZU D-MAX

S ISUZU D-MAX přepravíte cokoli, co budete chtít. Koně, stavební materiál nebo motorový člun – na D-MAX je spolehnutí. Díky systému stabilizace přívěsu bude vaše jízda bezpečná i ve vysokých rychlostech a s plně naloženým přívěsem.

Funkce pro jízdu v terénu

NENECHTE SE NIČÍM ZASTAVIT

Uzávěrka diferenciálu

Od rozbahněné cesty po písečné dno. Díky technickému vybavení, jehož součástí je také systém uzávěrky diferenciálu, si D-MAX snadno poradí i s obtížným terénem. Aktivace zadního systému udrží vozidlo bezpečně v jízdním pruhu.

Brodivost 800 mm

Nenechte se omezit silnicemi, vydejte se vlastní cestou. ISUZU D-MAX vám přinese zážitek spojený s překonáváním rozmanitých terénů a za jeho volantem zvládnete bez potíží i vodní plochy o hloubce až 800 milimetrů. Bez dalšího vybavení. A bez kompromisů.

Převodovka

Manuální nebo automatická šestistupňová převodovka? S ISUZU D-MAX máte na výběr. Zvolte si převodovku, která vám nejvíc vyhovuje, a vsaďte na solidní základ. S D-MAX si užijete maximální jízdní pohodlí bez ohledu na to, pro kterou z nich se rozhodnete.

POHON VŠECH KOL

VŠEMI ČTYŘMI PEVNĚ NA ZEMI

Připojitelný pohon všech kol a redukční převodovka vás dostanou do cíle i při jízdě mimo silnice. Pick-up ISUZU je zkonstruován pro náročné úkoly. Pro použití na stavbách, jízdu po zasněžených a zledovatělých silnicích, či k tažení velkých nákladů.

UVEZE SVĚŘENÝ NÁKLAD

ZVLÁDNE I TĚŽKÉ ÚKOLY

ZÍSKÁ SI VÁS SVOJÍ ODOLNOSTÍ

Nosnost střechy 100 kg nabízí další možnosti využití ISUZU D-MAX. Přepravíte na ní střešní nosič, střešní stan nebo praktické boxy – což ocení příznivci aktivního využití volného času. Ti, pro které je D-MAX především pomocníkem v práci, zase ocení dodatečný úložný prostor, který střecha nabízí.

CENNÝ POMOCNÍK

Přepraví vše, co budete chtít – díky přípustné celkové hmotnosti čítající až 3100 kg. Motor D-MAX pro to učiní maximum. Vyrazí k cíli odhodlaně, i když na jeho korbu naložíte jednu tunu.

VELKORYSÁ NOSNOST NÁPRAV

Díky nosnosti přední nápravy 1450 kg lze bezpečně přepravovat i nástavby, jako je sněhový pluh. A zadní náprava s nosností 1910 kg poskytuje podporu robustní pracovní plochy tak, aby D-MAX i zde zvládl všechny vaše nároky.

MOTOR, KTERÝ

VÁS ŽENE VPŘED

Inovovaný 1,9litrový přeplňovaný vznětový motor se vstřikováním Common rail a výkonem 120 KW (163 koní) uvede do pohybu až 1,1 tuny užitečné hmotnosti a 3,5 tuny zatížení přívěsu. Poprvé je do něj integrována technologie D-MAX AdBlue pro snížení emisí oxidů dusíku.