Isuzu D-MAX, funkce a technika
VÝBAVA D-MAX

PROMYŠLENÁ DO DETAILU

 

Od dešťového a světelného senzoru přes systém parkovací asistence až po výškově a podélně nastavitelný volant: Rozsáhlá výbava D-MAX využívající nejnovějších technologií je uživatelsky přívětivější, pohodlnější a bezpečnější.

Konektivita a Infotainment

zůstaňte ve spojení

Interiér D-MAX je řídicí centrálou vybavenou inteligentní technologií. Na působivé devítipalcové dotykové obrazovce máte o všem dokonalý přehled. Chytré hlasové ovládání a integrace Apple CarPlay® a Android Auto™ vám zajistí přísun aktuálních informací za všech okolností.*

Multifunkční volant

Sportovní multifunkční volant s podélným a výškovým nastavením nabízí optimální komfort pro nalezení ideální pozice při řízení.

SLYŠET, VIDĚT, CÍTIT

D-MAX PRO VŠECHNY SMYSLY

HUDBA

Jsou impozantní, i když je nevidíte. Osm vnitřních reproduktorů naplní kabinu prvotřídním zvukem. Hudební doprovod dne přehrají v dokonalé kvalitě. Je na vás, zda to bude tichoučký podkres nebo burácející tóny.

OSVĚTLENÍ

Ve výbavě D-MAX nesmí samozřejmě chybět ani Bi-LED světlomety s integrovaným denním svícením. V zájmu maximální viditelnosti svítí nyní ještě dál. A funkce automatického zapnutí světel a automatického přepínání mezi potkávacími a dálkovými světly vám usnadní řízení.

SEDADLO ŘIDIČE

Sedadlo v D-MAX je výškově nastavitelné a umožňuje libovolně měnit polohu sedu. Větší pohodlí zajišťuje také bederní opěrka a vyhřívání sedadel. V pick-upu ISUZU si i na dlouhých cestách užijete jízdu bez únavy.

DEŠŤOVÝ A SVĚTELNÝ SENZOR

D-MAX počítá s každým počasím. Dešťový a světelný senzor s automatickým ovládáním dálkových světel monitoruje povětrnostní podmínky a zajistí, abyste měli vždy skvělý výhled na cestu před sebou.

ELEKTRICKY SKLÁPĚNÁ ZRCÁTKA

S elektricky sklápěnými zrcátky dokáže D-MAX přizpůsobit svoji šířku tak, aby bez poškození projel i velice úzkými místy. Přídavné vytápění zrcátek zajišťuje optimální přehled o okolí vozu i v mrazivých dnech.

DVOUZÓNOVÁ AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

Příjemné prostředí v zimě i v horkém létě. Dvouzónovou automatickou klimatizaci lze samostatně nastavit pro stranu řidiče i spolujezdce. V parných dnech zchladí i hodně horké hlavy.

COUVACÍ KAMERA A PARKOVACÍ ASISTENT

DOKONALÝ PŘEHLED

Parkovací asistent vás podpoří při manévrování a parkování. Ultrazvukové senzory rychle rozpoznají překážky v okolí vozidla a informují vás o nich. A díky indikacím na multiinformačním displeji a akustickým signálům vám skutečně nic neunikne.

Další nejdůležitější prvky výbavy

NASTARTOVÁNÍ A ZASTAVENÍ BEZ KLÍČE

Tlačítko start-stop umožňuje nastartovat a vypnout motor bez klíče.

AUTOMATICKÝ ZÁMEK DVEŘÍ

Pokud se vzdálíte na tři metry, D-MAX automaticky zajistí dveře.

SVĚTLO FOLLOW-ME-HOME

Když zavřete dveře, světlomety zůstanou rozsvícené, abyste se mohli bezpečně dostat k domovním dveřím.

* Apple, iPhone, Apple CarPlay a Siri jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc. Android, Android Auto a Google jsou registrované ochranné známky společnosti Google LLC.