Isuzu D-Max, příslušenství
Příslušenství D-MAX

Maximálně všestranné

 

D-MAX patří již ve standardní výbavě k nejvšestrannějším vozům na trhu. A s volitelným příslušenstvím nabízí další široké možnosti. Od praktických prvků, které například chrání korbu před nepřízní počasí, přes designové doplňky, které podtrhují vaši individualitu, až po příslušenství zvyšující míru komfortu, jako je například nezávislé topení. Možné je vše.

DESIGN

D-MAX – DESIGN BEZ HRANIC

 

Pro ty, kterým standard nestačí: S příslušenstvím ISUZU D-MAX, jako jsou přední rám nebo ochranný rám na korbě, střešní lišty nebo volitelná kola, můžete svůj D-MAX personalizovat a zajistit si tak pozornost okolí.

NÁKLADOVÝ PROSTOR

BEZPEČNÁ A CHRÁNĚNÁ PŘEPRAVA

 

Kryty korby chrání přepravovaný náklad nejen během transportu, ale i před nepřízní počasí. A aby toho nebylo málo, ještě vypadají stylově. Hardtopy kromě toho zlepšují aerodynamické vlastnosti pick-upu a významnou měrou zvětšují chráněný nákladový prostor.

TEMATICKÉ MODELY ISUZU

PICK-UPY PRO VŠECHNY OBLASTI POUŽITÍ

 

Jste myslivec? Nebo hajný? Máte výjimečného koníčka? D-MAX nabízí speciální řešení, která přesně vyhovují konkrétnímu účelu použití. Inspirujte se našimi tematickými modely nebo bohatou škálou příslušenství. Objevte své možnosti.

FUNKCE

VĚTŠÍ MÍRA POHODLÍ DÍKY DODATEČNÝM FUNKCÍM

 

Individualizujte D-MAX podle vlastního vkusu. S přídavným příslušenstvím, jako je nezávislé topení, sklápěná zrcátka a podobně, proměníte svůj pick-up na jedinečný exemplář.

KOLA

KOLA PRO KAŽDÝ STYL

 

Dodejte svému pick-upu jedinečný styl se sportovní sadou ocelových nebo litých kol.

INTERIÉR

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO INTERIÉR

 

Užijte si maximální zážitek s infotainmentem na 10 palcovém dotykovém displeji s offline navigací, digitálním rádiem a Apple CarPlay® a Android Auto ™. Nebo si usnadněte parkování pomocí couvací kamery a zkrášlete si interiér podložkami, potahy sedadel nebo opěrkami hlavy. Objevte to správné příslušenství D-MAX pro každý vkus.*

 

DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

PROZKOUMEJTE NAŠE PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

Vybavte svůj D-MAX dalším příslušenství ISUZU a učiňte jej tak ještě všestrannějším. U našich partnerů najdete pomůcky pro spouštění sklápěcího čela, uzamykatelná madla sklápěcího čela a mnoho dalších užitečných prvků.

* Apple, iPhone, Apple CarPlay a Siri jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc. Android, Android Auto a Google jsou registrované ochranné známky společnosti Google LLC.