Isuzu D-MAX, zahradnictví a krajinářství
ZAHRADNICTVÍ A KRAJINÁŘSTVÍ

D-MAX JAKO ZAHRADNÍ POMOCNÍK

 

Pokud jste zahradník nebo krajinář, jistě oceníte pick-up D-MAX upravený na míru pro potřeby vaší firmy. Přepraví písek a kamení na nové cestičky, sekačku, kolečko či rostliny. Na jeho korbě je pro ně spousta místa. A po skončení práce ji stačí opláchnout hadicí. D-MAX je praktickým a spolehlivým společníkem při každodenních pracovních povinnostech.

 

SKLÁPĚČ D-MAX

VELKÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR PRO LISTÍ A ZEMINU

 

Přednosti sklápěče jsou zřejmé: Lze ho kombinovat se všemi variantami kabiny a vykládat z něj písek, zeminu nebo štěrk ze tří stran. Díky tomu je ideálním pick-upem pro zahradnictví a krajinářství. S nástavcem pro mříž na listí získá D-MAX ještě větší nákladový objem.

KONTAKT

INDIVIDUALIZUJTE SVŮJ D-MAX!

 

O možnostech individualizace pick-upu D-MAX se dozvíte u prodejce ISUZU.

ZIMNÍ MODEL D-MAX

PICK-UP NA ZIMU

ISUZU D-MAX s technologií k odklízení sněhu je ideálním společníkem pro zimní údržbu. Doplněný o robustní sněhový pluh a nástavbové rozmetadlo je cenným pick-upem pro zimní služby. V teplejších měsících lze zimní výbavu jednoduše demontovat a používat D-MAX podle aktuálních potřeb.

* Upozornění: U zde znázorněných vozidel se jedná o starší modelové varianty. Nový D-MAX skýtá celou řadu možností individualizace. Zde vyobrazené modely jsou individuálními přestavbami – bližší informace vám poskytne prodejce ISUZU.