Isuzu pro

firemní zákazníky

 

Potřebujete výkonný vozový park pro zvládání každodenních výzev? ISUZU je vašim partnerem v oblasti užitkových vozidel.

Efektivita

profesionálové profesionálům

Pro každý účel použití a každý požadavek najdeme vhodné řešení – osobní a podle vašich potřeb.

ADAPTABILNÍ

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Společně s Isuzu pro firemní zákazníky jsme vyvinuli produkt, který kromě mobility nabízí především individuální přidanou hodnotu díky různým variantám kabin a výbav.

ŘEŠENÍ NA MÍRU

VOZOVÝ PARK ISUZU

 

Společně prodiskutujeme oblasti a způsoby, jak chcete D-MAX používat, definujeme všechny technické požadavky a bod po bodu vám vysvětlíme možná řešení – individuálně a na míru.

SPECIÁLNÍ MODELY

ŘEŠENÍ NA MÍRU 

VYRÁBĚNÁ SÉRIOVĚ

 

Překrývající se profily požadavků vyžadují také odpovídající řešení. Naše speciální modely jsou perfektní startovací pozicí pro další individualizaci podle konkrétních potřeb.

TEMATICKÉ MODELY

EXKLUZIVNÍ VÝSLEDKY PRO VAŠE POŽADAVKY

Tematické modely ISUZU D-MAX jsou individuální stejně jako výzvy, kterým denně čelíte. Široká nabídka příslušenství a nástavbových variant splní každé přání. Ať už jste farmář, řemeslník nebo lesník – máme D-MAX pro každého.

Záruka

NA NÁS SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

Soustřeďte se na práci a zcela se spolehněte na své ISUZU. Vozidla ISUZU jsou ve výrobě kontrolována a testována za nejpřísnějších podmínek. Kromě zákonných nároků na náhradu škody vzniklé v důsledku materiálových a výrobních vad poskytuje společnost ISUZU prostřednictvím svých prodejců a partnerů na všechny modely D-MAX záruku 5 let nebo 100 000 km* a záruku proti prorezivění karoserie zevnitř ven na dobu 12 let.

*podle toho, co nastane dříve

Vyhledávání prodejců